Youmix’e Hoşgeldiniz

Hakkımızda...

Türk kültürünün en eski yiyeceklerinden biri olan yoğurdun dondurulmuş halini, ilk şubemiz ile yer aldığımız Alaçatı’da sizlere sunuyoruz.

“All you can add” sloganıyla çıktığımız toppinglerimiz ile %100 doğal, besleyici ve sağlıklı olan yoğurtlarınızı dilediğiniz gibi hazırlatabilirsiniz. Youmix Frozen’ın kendine has kıvamı hafif, serin ve birbirinden leziz çeşitleri ile en keyifli ara hatta ana öğün bile olabilir.

Gökkuşağından esinlenerek Youmix’e renk verdiğimiz pastel tonları ile tazeliği ve çekiciliği vurgulamaktayız. İster ayaküstü atıştırmalık olarak isterseniz de yemek sonrası arkadaşlarınız ile bir yandan sohbet ederken bir yandan da ortamın keyfini çıkaracağınız butik ve şirin bir frozen yoğurt kafe anlayışı sunmaktayız. Marka olarak misyonumuz, her kuşaktan bireyin sağlıklı ürün tüketebilmesi adına frozen yoğurt olgusunu ülke genelinde yaygın hale getirmektir.

Her yaştan insanın eğlenceli bir deneyim yaşayabilmesi adına ilham verici ürünler tasarlamalarına yardımcı oluyoruz. Sonuç olarak, frozen yoğurt ve toppingler birleşince ortaya hem lezzetli hem de sağlıklı bir yiyecek çıkıyor.

Kendi karışımını yarat. Lezzetin tadına var…


Youmix, Hissettirdiği kadar güzel tat.

Youmix; Gerçek yoğurt mayhoşluğu ve gerçek meyve aromalarını sunduğu farklı tatları ile 2018 yılından itibaren Alaçatı’da faaliyetlerine başlamıştır. Marka olarak misyonumuz, her kuşaktan bireyin sağlıklı ürün tüketebilmesi adına frozen yoğurt olgusunu ülke genelinde yaygın hale getirmektir.

Youmix olarak gerçekleştirdiğimiz tüm deneyimlerde kaliteden ödün vermemekte kararlıyız. Enfes yoğurt lezzetini taze ve güvenilir malzemeler ile birleştirerek farklı tatlar yaratıyoruz. Yoğurdumuz gerçek süt ile yapılır, meyvelerimiz her gün taze kesilir.

Her yaştan insanın eğlenceli bir deneyim yaşayabilmesi adına ilham verici ürünler tasarlamalarına yardımcı oluyoruz.

Kendi karışımını yarat. Lezzetin tadına var…%100 Doğal Yoğurt

Taptaze meyvelerle hazırlanan katkısız frozen yoğurtlar, hem sağlıklı hem mutluluk sebebi!